TENWAYS kortingscodes geldig in oktober 2026

Met de TENWAYS kortingscode krijg je korting op je online bestelling in België

+ kortingscode toevoegen

- €200

korting

Ontvang tot €200 korting bij TENWAYS

  • 416 keer gebruikt
yGC

Bekijk alle aanbiedingen

- €40

korting

Profiteer van €40 korting bij TENWAYS

  • 260 keer gebruikt
7bL

Gratis verzending op de CGO600, CGO800S en CGO600 Pro modellen.

- 15%

korting

Bespaar tot 15% op een lichtgewicht e-bike bij Tenways

  • 138 keer gebruikt
g0w

Bekijk alle lopende aanbiedingen

- € 500

korting

Pak meteen tot € 500 korting op deze Tenways deals

  • 49 keer gebruikt
hlG

- € 200

korting

Pak gelijk € 200 korting op de nieuwe editie CGO600 fietsen bij Tenways

  • 29 keer gebruikt
PrC

Testen kost niks! Vaak werken verlopen codes nog een tijdje.

- €30

korting

TENWAYS kortingscode voor €30 korting op jouw online order

TEN

Geldig vanaf €999

€50

actie

Ontvang nu jouw €50 Tenways black friday kortingscode

BF2

€50

actie

Profiteer van €50 korting met deze Tenways black friday kortingscode

BF2

€30

actie

Grijp nu jouw exclusieve €30 Tenways kortingscode

NY2

Claim Your Exclusive €30 Coupon!

€100

actie

Profiteer van €100 korting met deze Tenways prime day kortingscode

CGO

Geen TENWAYS kortingscode? 3 extra tips om korting te krijgen bij TENWAYS

Gratis verzending

Bij Tenways kan je jouw nieuwe fiets aan huis laten leveren voor slechts €39

Nieuwsbrief

Schrijf je in voor de nieuwsbrief en mis zo nooit nog een korting bij Tenways

Social media

Ontdek alle actuele aanbiedingen en kortingen op de social mediakanalen van Tenways

Review TENWAYS kortingen

Van ons verdient TENWAYS
4.62 / 5, Welke score verdient TENWAYS van jou?

Veelgestelde vragen

avatar pixipop

Hoeveel garantie krijg je op een TENWAYS e-bike?

TENWAYS biedt standaard 2 jaar garantie op belangrijke elektrische en elektronische onderdelen, zoals de accu, motor, controller en het display. Voor het frame en een stijve metalen voorvork geldt een garantieperiode van 5 jaar. De exacte garantieperiode kan per onderdeel verschillen.

avatar knack
avatar pixipop

Waar kan ik een TENWAYS e-bike laten onderhouden of repareren?

TENWAYS beschikt over meer dan 200 gecertificeerde servicecentra en werkt met meer dan 1.200 dealers. Daarnaast kunnen veel reguliere fietsenwinkels onderhoud uitvoeren, omdat TENWAYS gebruikmaakt van standaardonderdelen die relatief eenvoudig te onderhouden zijn.

avatar knack
avatar pixipop

Welke soorten elektrische fietsen heeft TENWAYS?

TENWAYS heeft verschillende soorten e-bikes voor uiteenlopende toepassingen. Het assortiment bestaat onder meer uit lichte elektrische stadsfietsen, hybride e-bikes, compacte e-bikes en elektrische bakfietsen. Bekende modellen zijn onder andere de CGO600, CGO600 Pro, CGO800S, AGO-serie en Cargo One.

avatar knack

Hoe werkt je TENWAYS kortingscode?

  • Bezoek de website van TENWAYS en kies de gewenste elektrische fiets of accessoires uit. Voeg deze toe aan je winkelwagen.
  • Klik op het winkelwagenicoontje rechtsboven om naar je winkelwagen te gaan. Hier zie je een overzicht van je bestelling.
  • In de winkelwagenpagina, aan de rechterkant, zie je een veld waar je jouw kortingscode kunt invoeren. Voer de code in en klik op “Apply”.
  • Controleer of de korting correct is toegepast op het totaalbedrag.
  • Voltooi het bestelproces door je persoonlijke gegevens in te vullen, de verzendmethode te kiezen en te betalen via de beschikbare betaalmethoden zoals VISA, Mastercard, AMEX, PayPal of Klarna.

Promo activiteit TENWAYS

653210
2

10/25

1

12/25

1

12/25

1

1/26

1

3/26

1

3/26

1

5/26

1

5/26

3

7/26

1

7/26

6

8/26

1

10/26

Welke TENWAYS kortingscodes en promoties werden reeds uitgebracht?

KortingGeldige kortingGezien in
€50Ontvang nu jouw €50 Tenways black friday kortingscode
€50Profiteer van €50 korting met deze Tenways black friday kortingscode
90 dagenClaim nu 90 dagen gratis verzekering voor je nieuwe Tenways e-bike bij laka
€30Grijp nu jouw exclusieve €30 Tenways kortingscode
€200Ontvang nu €200 korting op de luxe cgo800s bij Tenways
€200Ontvang nu €200 korting op de luxe cgo800s bij Tenways
- €30TENWAYS kortingscode voor €30 korting op jouw online order
- €200Ontvang tot €200 korting bij Tenways
- €80Shop nu al voor €80 een AXA fietsslot
- €100Bespaar tot wel €100 op bepaalde fietsmodellen

Een probleem? Een suggestie? Heb je hulp nodig? Laat het ons weten!

Werkt een kortingscode niet of is een aanbieding fout?
Vond je een probleem op de website of heb je ergens hulp bij nodig?
We horen het graag! Jouw feedback helpt ons de ervaring voor iedereen te verbeteren!

1

Zelf een korting gevonden? Laat het ons weten. Zo help je anderen besparen.