Telenet kortingscodes geldig in oktober 2026

Met de Telenet kortingscode krijg je korting op je online bestelling in België

+ kortingscode toevoegen

- 40%

korting

Bespaar tot 40% dankzij de tijdelijke webdeals van Telenet

  • 372 keer gebruikt
SS4

Webdeals

-50%

korting

Ontvang tot 50% korting op een abonnement bij Telenet

  • 282 keer gebruikt
9wZ

Check alle lopende promoties

- €25

korting

Ontvang tot €25 korting op een tv abonnement bij Telenet

  • 430 keer gebruikt
vm5

Bekijk alle lopende promoties

Geen Telenet kortingscode? 3 extra tips om korting te krijgen bij Telenet

Combineer internet, tv en mobiel

Bij Telenet kan je verschillende diensten combineren in één abonnement. Door internet, mobiele telefonie en televisie samen te nemen, kan je mogelijk voordeliger uitkomen dan wanneer je afzonderlijke abonnementen afsluit. Bovendien worden geldige promoties automatisch toegepast wanneer je jouw pakket samenstelt. Vergelijk daarom de verschillende Telenet combo's en ontdek welke combinatie het interessantst is voor jouw gezin.

Profiteer van Telenet Under 30

Ben je jonger dan 31 jaar? Dan kan je bij Telenet gebruikmaken van de speciale Under 30-korting. Met deze aanbieding ontvang je €15 korting per maand op een geschikte combinatie van internet en mobiel, tot de dag waarop je 31 wordt. Zo kan je als jongere besparen op je vaste telecomkosten zonder telkens een nieuwe kortingscode te moeten zoeken.

Ontdek de Telenet Klantenprijs

Ben je al klant bij Telenet? Bekijk dan zeker de toestellen die beschikbaar zijn aan Klantenprijs. Hiermee kan je interessante kortingen krijgen op smartphones, tablets, televisies en andere elektronische toestellen. Vooral wanneer je een nieuwe smartphone nodig hebt, kan het interessant zijn om de aanbiedingen van Telenet te vergelijken met die van andere webshops.

Review Telenet kortingen

Van ons verdient Telenet
3 / 5, Welke score verdient Telenet van jou?

Veelgestelde vragen

avatar pixipop

Welke abonnementen kan ik afsluiten bij Telenet?

Bij Telenet kan je terecht voor verschillende telecomdiensten, waaronder internet, mobiele telefonie, digitale televisie en streaming. Je kan kiezen voor een afzonderlijk abonnement of meerdere diensten combineren in één pakket. Telenet biedt daarnaast verschillende internetsnelheden en mobiele formules aan, zodat je een abonnement kan kiezen dat aansluit bij jouw verbruik en budget.

avatar knack
avatar pixipop

Kan ik als student korting krijgen bij Telenet?

Ja, Telenet biedt speciale internetformules voor studenten aan. Volgens de promotiepagina zijn er studentenabonnementen beschikbaar vanaf €25 per maand, afhankelijk van de voorwaarden. Daarnaast kunnen jongeren via Telenet Under 30 in aanmerking komen voor €15 maandelijkse korting op internet en mobiel. Controleer welke formule voor jou het voordeligst is.

avatar knack
avatar pixipop

Krijg ik als bestaande klant ook korting bij Telenet?

Ja, ook bestaande Telenet-klanten kunnen profiteren van verschillende voordelen en promoties. Zo zijn er kortingen op toestellen via de Telenet Klantenprijs en kan je 5% korting krijgen wanneer je minstens twee in aanmerking komende streamingdiensten combineert. Daarnaast kunnen er persoonlijke aanbiedingen beschikbaar zijn via je MyTelenet-account.

avatar knack
avatar pixipop

Hoe kan ik mijn Telenet abonnement wijzigen of opzeggen?

Je kan je Telenet-abonnement beheren via MyTelenet of contact opnemen met de klantendienst. Hier kan je onder andere je huidige diensten bekijken, abonnementen aanpassen of informatie opvragen over een opzegging. Controleer vooraf eventuele voorwaarden, lopende promoties en afspraken over toestellen of installatie. Zo voorkom je onverwachte kosten wanneer je jouw abonnement verandert.

avatar knack

Hoe gebruik je een kortingscode bij Telenet?

  • Ga naar onze website en bekijk de beschikbare Telenet kortingscodes en aanbiedingen. Kies een promotie die past bij het abonnement of toestel dat je zoekt.

  • Klik op de gewenste aanbieding en kopieer de kortingscode als er eentje beschikbaar is. Vervolgens word je doorgestuurd naar de officiële website van Telenet.

  • Selecteer het gewenste internet-, tv- of gsm-abonnement. Je kan ook verschillende diensten combineren of een smartphone kiezen uit de Telenet-webshop.

  • Controleer tijdens het bestelproces of je een kortingscode kan invoeren. Bij veel Telenet promoties wordt de korting automatisch toegepast, waardoor je geen aparte code nodig hebt.

  • Controleer het totaalbedrag, de eventuele promotieperiode en de standaardprijs na afloop van de korting. Vul vervolgens je gegevens in en rond je bestelling af.

Promo activiteit Telenet

10
1

10/25

1

11/25

1

12/25

1

1/26

1

2/26

1

3/26

1

4/26

1

5/26

1

6/26

1

7/26

1

8/26

1

9/26

Welke Telenet kortingscodes en promoties werden reeds uitgebracht?

In het verleden waren er regelmatig Telenet kortingscodes of andere aanbiedingen beschikbaar waardoor je goedkoper online kon shoppen bij Telenet. Hieronder vind je een overzicht van enkele verlopen acties.

KortingGeldige kortingGezien in
- 75%Ontvang tot 75% korting op een mobiel abonnement bij Telenet
- €50Telenet korting van €50 als gamer
- €30Bespaar maar liefst €30 als starter bij Telenet

Een probleem? Een suggestie? Heb je hulp nodig? Laat het ons weten!

Werkt een kortingscode niet of is een aanbieding fout?
Vond je een probleem op de website of heb je ergens hulp bij nodig?
We horen het graag! Jouw feedback helpt ons de ervaring voor iedereen te verbeteren!

1

Zelf een korting gevonden? Laat het ons weten. Zo help je anderen besparen.