Philips kortingscodes geldig in oktober 2026

Met de Philips kortingscode krijg je korting op je online bestelling in België

+ kortingscode toevoegen

- €10

korting

Nieuw

Philips kortingscode voor €10 korting op alle producten

  • 196 keer gebruikt
Via

Geldig na inschrijving voor de nieuwsbrief

- €10

korting

Pak nu €10 korting op alles bij Philips

  • 245 keer gebruikt
gwU

Geldig na inschrijving voor de nieuwsbrief

- €4,95

korting

Bespaar meteen €4,95 op jouw online aankopen bij Philips

  • 213 keer gebruikt
Luu

Gratis verzending vanaf €20

- 70%

korting

Pak tot 70% korting dankzij de outlet van Philips

  • 446 keer gebruikt
au0

Check de outlet

- € 10

korting

Ontdek minstens € 10 korting op deze aanbiedingen van Philips

  • 142 keer gebruikt
IK6

- 30%

korting

Bespaar nu tot wel 30% op deze Sonicare Series 7000 tandenborstels van Philips

  • 182 keer gebruikt
T0m

Testen kost niks! Vaak werken verlopen codes nog een tijdje.

-20%

korting

Scoor gelijk 20% korting op alle Back to School Philips deals met deze kortingscode

BTS

- €10

korting

Scoor meteen bij Philips €10 korting op alle producten met deze kortingscode

WEL

-10%

korting

Grijp meteen 10% korting op geselecteerde bestsellers met deze Philips voucher

PSA

-10%

korting

Krijg vandaag 10% korting op geselecteerde bestsellers met deze Philips kortingscode

PSA

-20%

korting

Haal vandaag bij Philips 20% korting op Avent premium digitale videobabyfoon met deze kortingscode

DOT

Geen Philips kortingscode? 6 extra tips om korting te krijgen bij Philips

Gratis verzending

Geldig vanaf €20

Nieuwsbrief

Schrijf je in voor de nieuwsbrief en pak €10 korting

Acties

Check de acties en shop goedkoper online

Retour

Gratis retour mogelijk indien nodig

Klarna

Betaal later met Klarna

Garantie

Krijg 1 jaar extra garantie

Review Philips kortingen

Van ons verdient Philips
4.87 / 5, Welke score verdient Philips van jou?

Hoe werkt je Philips kortingscode?

philips kortingscode

  • wanneer je online gaat winkelen in de webshop van Philips, dan kan je hierbij gebruik maken van een Philips kortingscode
  • surf eerst naar de webshop van Philips en ga er op zoek naar jouw favoriete artikelen
  • plaats alle gewenste artikelen in jouw winkelmandje en ga verder naar de afrekening om zo jouw bestelling af te ronden
  • klik op het winkelmandje rechtsboven om zo het besteloverzicht te zien
  • nu krijg je naast het besteloverzicht ook de mogelijkheid om jouw geldige kortingscode in te geven
  • doe dit in het veld dat hiervoor voorzien is en ga verder naar de betaling om af te ronden

Promo activiteit Philips

1186310
1

10/25

2

11/25

10

12/25

1

1/26

1

2/26

7

3/26

1

4/26

1

5/26

12

6/26

5

7/26

7

8/26

3

9/26

Welke Philips kortingscodes en promoties werden reeds uitgebracht?

Philips is waarschijnlijk één van de meest gekende merken als het gaat over elektronica. Via de webshop van Philips kan je eenvoudig jouw favoriete Philips artikelen online bestellen en aan huis laten leveren, waaronder artikelen van Avent, Hue, Lumea, Perfect Care, Latte Go of Oneblade.

Leuk om te weten is dat je bij Philips regelmatig goedkoper online kan winkelen dankzij één van de aanbiedingen of kortingen. Zo kon je in het verleden goedkoper online winkelen bij Philips dankzij één van de onderstaande kortingen en aanbiedingen.

KortingGeldige kortingGezien in
-10%Krijg vandaag 10% korting op geselecteerde bestsellers met deze Philips kortingscode
-10%Grijp meteen 10% korting op geselecteerde bestsellers met deze Philips voucher
- €10 Scoor meteen bij Philips €10 korting op alle producten met deze kortingscode
-20%Scoor gelijk 20% korting op alle Back to School Philips deals met deze kortingscode
-20%Haal vandaag bij Philips 20% korting op Avent premium digitale videobabyfoon met deze kortingscode
-20%Haal gelijk 20% korting op veel producten bij Philips met deze kortingscode
-10%Krijg meteen bij Philips 10% korting op bestsellers met deze kortingscode
- 20%Pak nu 20% korting op de aanbiedingen van de week
- 10%Nu tijdelijk 10% extra korting
- 20%20% korting tijdens het ELLE shopping weekend
- 15%Check de lente aanbiedingen en pak 15% korting
- 20%Moederdag: pak 20% korting op een grote selectie

Een probleem? Een suggestie? Heb je hulp nodig? Laat het ons weten!

Werkt een kortingscode niet of is een aanbieding fout?
Vond je een probleem op de website of heb je ergens hulp bij nodig?
We horen het graag! Jouw feedback helpt ons de ervaring voor iedereen te verbeteren!

1

Zelf een korting gevonden? Laat het ons weten. Zo help je anderen besparen.