Dyson kortingscodes geldig in oktober 2026

Met de Dyson kortingscode krijg je korting op je online bestelling in België

+ kortingscode toevoegen

- 30%

korting

Nieuw

Dyson korting: ontvang nu tot 30% korting bij Dyson

  • 384 keer gebruikt
fQn

Check de actuele deals

- 25%

korting

Pak nu tot 25% korting op artikelen bij Dyson

  • 356 keer gebruikt
oJI

Check de deals op de homepagina

- €6

korting

Profiteer nu van een gratis verzending en pak zo €6 korting

  • 287 keer gebruikt
1zt

Geldig op alle bestellingen

- €50

korting

Ontvang €50 korting + gratis cadeau bij Dyson

  • 172 keer gebruikt
2HC

Bekijk alle actuele deals op de homepagina

- € 300

korting

Ontdek nu tot € 300 korting op deze Luchtreinigers bij Dyson

  • 322 keer gebruikt
HjX

- € 300

korting

Bespaar vandaag tot wel € 300 op deze Dyson apparaten

  • 262 keer gebruikt
MsM

€849

actie

Bespaar €330: Dyson V15 detect™ absolute draadloze stofzuiger + detailreinigingsset nu €519

  • 358 keer gebruikt
8bp

only €899

actie

Profiteer van €300 korting op de Dyson spot+scrub™ ai robotstofzuiger met dweilfunctie bij dyson

  • 85 keer gebruikt
R2i

Dyson Spot+Scrub™ Ai Robotstofzuiger met dweilfunctie. Was €1,199, Nu 100 dagen op proef voor €899. Bespaar €300 en ontvang een Dyson 02 Probiotic voor het schoonmaken van harde vloeren t.w.v. €24,99 cadeau.

€399

actie

Koop de Dyson V8 cyclone draadloze stofzuiger nu voor slechts €249, bespaar €150 en ontvang een meubelreinigingsset t.w.v. €80 cadeau

  • 101 keer gebruikt
DmF

Dyson V8 Cyclone draadloze stofzuiger. Was €399, Nu €249, Bespaar €150 en ontvang een meubelreinigingsset t.w.v. €80 cadeau.

€549

actie

Ontvang een gratis Dyson airwrap opbergtas bij aankoop van een dyson airwrap i.d.™ multistyler

  • 33 keer gebruikt
37C

€40

actie

Ontvang een Dyson airwrap™ opbergtas cadeau t.w.v. €40 bij dyson

  • 115 keer gebruikt
rUh

Ontvang een Dyson Airwrap™ opbergtas cadeau t.w.v. €40.

€35

actie

Ontvang een gratis displaystand t.w.v. €35 bij aankoop van een Dyson airstrait™

  • 333 keer gebruikt
pOj

Ontvang een displaystand voor de Dyson Airstrait™ cadeau t.w.v. €35.

€40

actie

Ontvang tijdelijk een Dyson haarclips cadeau t.w.v. €40 bij dyson

  • 405 keer gebruikt
0jD

Ontvang Dyson haarclips cadeau t.w.v. €40.

Gratis

actie

Dyson: gratis omega leave-in spray t.w.v. €65 bij aankoop van corrale stijltang

  • 384 keer gebruikt
7BL

Geldig van 22 t/m 29 oktober 2026 bij aankoop van de Dyson Corrale CoolShine™-stijltang via Dyson.be. Je ontvangt gratis de Dyson Omega leave-in conditioning spray ter waarde van €65.

Gratis

actie

Dyson: gratis presentatiedoos + serum t.w.v. €59 bij airwrap co-anda2x™-aankoop

  • 71 keer gebruikt
A8O

Geldig bij aankoop van de Dyson Airwrap Co-anda2x™ in speciale editie Plum en koper. Inclusief gratis presentatiedoos en Dyson Chitosan Post-Style Serum ter waarde van €59. Geen kortingscode nodig.

Testen kost niks! Vaak werken verlopen codes nog een tijdje.

- €100

korting

Dyson kortingscode: €100 korting op alles bij Dyson

FEB

Promotie is geldig van 20/02/24 tot en met 29/02/24. Zolang de voorraad strekt. Voorwaarden zijn van toepassing

-10%

korting

Haal meteen 10% korting op luchtreinigers met deze Dyson kortingscode

NLA

-10%

korting

Krijg gelijk 10% korting bij Dyson met deze kortingscode

NLA

-10%

korting

Scoor gelijk 10% korting op luchtreinigers met deze Dyson kortingscode

NLA

-10%

korting

Grijp meteen 10% korting bij Dyson met deze kortingscode

NLA

Geen Dyson kortingscode? 6 extra tips om korting te krijgen bij Dyson

Gratis verzending

Leuk om te weten is dat alle bestellingen bij Dyson volledig gratis verzonden worden, ongeacht het bestelbedrag

Nieuwsbrief

Schrijf je in voor de Dyson nieuwsbrief om zo automatisch alle nieuwste kortingscodes en aanbiedingen in jouw mailbox te ontvangen

Deals

Check de deals op de website van Dyson en pak zo een extra Dyson korting

gratis retour

Indien nodig kan je jouw bestelling bij Dyson volledig gratis retourneren

Account

Maak een account aan om je eigen bestelling bij Dyson snel en eenvoudig op te volgen

Bedenktijd

Bij Dyson krijg je als klant steeds 30 dagen bedenktijd waarin je een product kan testen

Review Dyson kortingen

Van ons verdient Dyson
4.47 / 5, Welke score verdient Dyson van jou?

Hoe werkt je Dyson kortingscode?

  • wanneer je een online aankoop plaatst in de webshop van Dyson, dan kan je hierbij gebruik maken van een Dyson kortingscode
  • met een geldige Dyson kortingscode krijg je een extra korting op het totaalbedrag van jouw online bestelling in de webshop
  • surf eerst en vooral naar de webshop van Dyson om er op zoek te gaan naar jouw favoriet Dyson artikel of product
  • plaats vervolgens het gewenst artikel zoals een steelstofzuiger, luchtreiniger of stylingset in jouw winkelmandje
  • klik daarna op het winkelmandje rechts bovenaan om zo een overzicht te krijgen van jouw bestelling die je zal plaatsen
  • op deze pagina krijg je naast het overzicht ook de mogelijkheid om jouw geldige Dyson kortingscode in te geven in het veld dat daarvoor voorzien is
  • geef je code in en ga vervolgens over naar de betaling van jouw bestelling om zo jouw bestelling af te ronden

Onze Dyson korting tips

Ontdek de Dyson deals op de website en shop zo jouw favoriete artikelen met korting

Met een geldige Dyson kortingscode pak je een korting op jouw favoriete Dyson artikelen. Jammer genoeg komt een code niet vaak voor, waardoor er dus andere manieren zijn om goedkoper online te winkelen in de webshop van Dyson. Een gouden tip om geen enkele van de kortingen te missen is door regelmatig eens de website van dit merk te checken. Helemaal bovenaan op de homepagina vind je een link naar de deals. Op deze pagina vind je alle actuele aanbiedingen waar je momenteel van kan genieten wanneer je online winkelt in de webshop. Zo kan het zijn dat je bijvoorbeeld tijdelijk €50 korting krijgt op een selectie van de draadloze stofzuigers of op de dyson pure cool. Check zeker steeds de voorwaarden van alle promoties om zo zeker te zijn van jouw korting. Heb je vragen over één van de deals of over jouw bestelling? Neem dan via de website eenvoudig contact op met de klantendienst en krijg zo een antwoord op jouw vraag.

Promo activiteit Dyson

1196410
13

10/25

5

11/25

6

12/25

1

1/26

3

2/26

1

3/26

1

4/26

3

5/26

10

6/26

6

7/26

9

8/26

2

9/26

Welke Dyson kortingscodes en promoties werden reeds uitgebracht?

Wanneer je een online bestelling plaatst in de webshop van Dyson, dan kan je hierbij gebruik maken van een geldige Dyson kortingscode om zo te genieten van een extra korting op jouw bestelling.

De meeste Dyson kortingscodes zijn altijd slechts tijdelijk geldig. Check daarom steeds op voorhand de voorwaarden om zo zeker te zijn van jouw Dyson korting.

In het verleden kon je bij Dyson van een extra korting profiteren dankzij één van de onderstaande Dyson kortingscodes.

KortingGeldige kortingGezien in
-10%Krijg meteen 10% korting op luchtreinigers met deze Dyson kortingscode
-10%Scoor gelijk 10% korting op luchtreinigers met deze Dyson kortingscode
-10%Grijp meteen 10% korting bij Dyson met deze kortingscode
- €50Nu tijdelijk: Dyson V12 snoerloze stofzuigers met €50 korting
- €100Dyson kortingscode: €100 korting op alles bij Dyson
- €50Bespaar €50 op geselecteerde Dyson Purifier Cool luchtreinigers
- €300Black Friday: bespaar nu tot €300 op Dyson artikelen
- €150Geldig op de V11 stofzuiger
- €50 kortingOp selectie van steelstofzuigers
- €200 extra€200 korting op Dyson robotstofzuiger
- €80Geldig op de Pure Cool link luchtreiniger

Een probleem? Een suggestie? Heb je hulp nodig? Laat het ons weten!

Werkt een kortingscode niet of is een aanbieding fout?
Vond je een probleem op de website of heb je ergens hulp bij nodig?
We horen het graag! Jouw feedback helpt ons de ervaring voor iedereen te verbeteren!

1

Zelf een korting gevonden? Laat het ons weten. Zo help je anderen besparen.